Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 98
Рейтинг отзывов:
4.49
Лілія
(30 июня 2018)
Проходжу курс лікування у Благодарі.Після першого прийому у лікаря,Олександра Романовича залишились найтепліші враження.Привітний,розумний,досвідчений спеціаліст у своїй справі.Лікар з великої букви. Божого Благословіння Вам!
Плюсы:
Весь колектив привітний!Спасибі що ви є!!!
Минусы:
Жодного.
Лілія
(30 июня 2018)
На даний час проходжу курс лікування у клініці Благодар.До цього часу була у лікарів від яких не було результату. Можу сказати ,що після першого прийому в лікаря Олександра Романовича остались найкращі враження.Лікар впевнений,розумний,привітний,і взагалі Лікар з великої букви.Якщо потрібно комусь до гінеколога то тільки до Колтонюк О.Р.
Плюсы:
Весь персонал прекрасний.Хочеться вас всіх обняти ,за те що ви такі є!!!!
Минусы:
Не може бути жодного .
Наталя
(13 мая 2018)
Дуже задоволена,що звернулася сюди! Оскільки їхала з іншої області і невстигала на призначену годину,лікар зголосилася зачекати мене! Войтюк М.В.професіонал соєї справи,одразу призначає лиш потрібні аналізи!Хороше ставлення медперсоналу до всіх!)За людяність і професіоналізм велика подяка!Тепер тільки сюди буду звертатися!
Плюсы:
Порядочність і професіоналізм!
Минусы:
-
Зоряна
(5 мая 2018)
Залишилася дуже задоволенна.Дякую!
Плюсы:
У вас працюють найкраші.
Минусы:
Немає
Катерина
(28 января 2018)
Дякую Вам за чудо!!!!!!
Плюсы:
Задоволена результатом!!!
Минусы:
-
Інна
(22 ноября 2017)
Дуже вдячна і задоволена відношенням всього персоналу! Молодці! Чудові лікарі і медсестри. Дуже людяне відношення. Все на найвищому рівні.
Плюсы:
Лікарі, медичний персонал, ставлення до людей
Минусы:
не має зовсім
Наталія
(25 сентября 2017)
Доброго дня. Була пацієнтом цієї клініки і лишилась дуже задоволена. Опісля зверталась в інші заклади - лишилась розчарована. На сьогодні твердо знаю - при потребі лише сюди. Лікарі Царук І.А., Колтонюк О.Р., Войтюк - професіонали своєї справи. Великі молодці. Медперсонал - умнічкі. Дуже Вам дякую.
Плюсы:
Професійність.
Минусы:
Не знайшла.
Олена O.
(21 июля 2017)
На мою думку, Колтонюк Олександр Романович є не одним із, а НАЙуважнішим лікарем, до якого доводилось звертатись за останні 10 років. Це велика приємність, що у сучасному часто меркантильному світі залишаються такі лікарі, для яких людяність, чуйність і професіоналізм - це життєві принципи. Саме таким є Олександр Романович!!!
Плюсы:
-
Минусы:
-
Наталія
(12 мая 2017)
Дуже розчарувана цією клінікою. Лікар не особливо виявляє зацікавленість у Вашій проблемі, байдуже виписує "діжурні" аналізи, щоб Ви платили додаткові кошти. Я звернулася із проблемою, мені виписали лікування, яке мені зовсім не допомогло. І відчувши погіршення самопочуття і немаючи можливості підійти особисто я( у зв'язку із перебуванням у відрядженні) я телефонувала до лікаря, щоб порадив лікування-дівчата на реєстратурі ще й хамили, не задоволено казавши, що в нього прийом... Я теж клієнт і за все лікування я ВЖЕ заплатила 1500 грн. Прикро, адже приватна клініка!!!!
Плюсы:
-
Минусы:
-
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук, він дуже конструктивний і змушує ставати кращими і працювати старанніше. Хотілося б щоб всі пацієнти залишали критичні відгуки, якщо в них, на жаль виникає незадоволення роботою клініки. Насправді Олександр Романович дуже старанний і відповідальний лікар і дуже прикро, якщо у Вас склалось про нього таке хибне враження, оскільки він працює на совість, він не міг призначити Вам зайвих аналізів оскільки політика засновників клініки така, що стимулює лікарів призначати лише необхідні обстаження, ми дотримуємось принципових позицій у цьому відношенні і на відміну від 95% приватних клінік не даємо лікарям відсотків з призначених аналізів, лікарі у нас працюють на ставку, тому лікар призначав Вам лише необхідні обстеження. Те, що Вам не допомогло лікування, звичайно, дуже шкода і, на жаль таке може бути, не всі захворюваня і не завжди можна вилікувати з першого разу, тому варто відкорегувати призначене лікування. Ми будемо працювати над тим, щоб медсестри на реєстратурі відповідали по телефону максимально коректно і з розумінням, але на жаль, Олександр Романович дійсно дуже завантажений роботою і під час прийому немає жодної можливості пікликати його до слухавки. Сподіваємось на Ваше розуміння. будемо чекати Вас на повторний прийом до Олександра Романовича, який зробимо для Вас безкоштовним.

Мы всегда

рады Вам помочь!