Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 126
Рейтинг отзывов:
4.48
Ірина
(9 июня 2021)
Хороша клініка, найкращі спеціалісти
Плюсы:
-
Минусы:
-
Антоніна
(1 июня 2021)
Дуже вдячна гінекологу Савицькій Ользі Сергіївні. Після консультації призначила ефективне лікування, яке реально допомогло. На прийомі була дуже тепла атмосфера, лікар мені доступно просто все пояснила. Справжній професіонал. Рекомендую))
Плюсы:
Хороша атмосфера; прийом відбувся вчасно без затримки; доступні ціни;
Минусы:
-
Аня Ремейко
(25 мая 2021)
Дуже сподобався заклад. Хороші лікарі. Рекомендую.
Плюсы:
Чисто, уважний персонал. Все на місці.
Минусы:
-
Светлана
(18 мая 2021)
Чудові лікарі, гарне відношення до пацієнтів! Олександр Романович - профі своєї справи, Мирослава Володимирівна чудовий лікар та добра людина! Дякую за гарне відношення!!!
Плюсы:
Сервіс
Минусы:
-
Анна
(16 мая 2021)
Дуже вдячна Войтюк Мирославі Володимирівні . Все чітко, ясно, професійно. Неназначає безтолкове лікування все по факту. Професіонал своєї справи.
Плюсы:
Чисто, приємні працівники.
Минусы:
Немає чеків.
Марія
(26 апреля 2021)
Акуратно, оперативно, чітко і якісно-так охарактеризую клініку "Благодар". Була на прийомі у Савицької О. С., все зрозуміло пояснила. З чоловіком задоволені результатом роботи. Дякуємо
Плюсы:
-
Минусы:
-
Юлія
(21 апреля 2021)
Велика вдячність Лікарю Харитонову Олександру Сергійовичу.Стала вашим пацієнтом і всім рекомендую.Жіноче здоров'я найцінніше для жінки ,тому має бути в професійних руках.
Плюсы:
Ставлення,комфорт,новітнє обладнання,ПРОФЕСІОНАЛИ
Минусы:
Відсутні
Лана
(15 апреля 2021)
Доброго дня.Мова йшла не про конкретно інсимінацію,а більше про ігнорування супутньої патології,яка стала причиною втрати вагітності.Словом лікуватися у Колтонюка О.Р.пропало зовсім.Можливо б з іншим лікарем був кращий результат,тільки от заміну лікаря мені,чомусь ніхто не запропонував.Просто рахую,що доцільніше було нормально обстежити мене,а потім обирати тактику лікування
Плюсы:
-
Минусы:
-
Не маючи перед очима всіх Ваших обстежень, важко відслідкувати хід лікування та похибки, єдине, що можемо Вас запевнити, що Олександр Романович при виборі тактики лікування керується медичними протоколами з доказової медицини.
Лана
(14 апреля 2021)
Дякую,що відписали,але мені довідка була потрібна раніше,а не зараз.Не приємно О.Р.Колтонюк ігнорував наявну у мене генетику тромбофілії.Інсимінація не вийшла.Внаслідок лікування-купа побічних дій.по-порядному було б,хоча б якісь кошти повернути.
Плюсы:
Нема
Минусы:
Багато
На жаль, інсемінація - це метод, який за світовою статистикою дає низький вісоток вагітностей, тому це не могло статись і у будь-якого іншого лікаря і за інших умов, це не є помилкою лікаря. А щодо побічної реакції на препарати, то це дуже індивідуально, будь-який препарат може мати побічні дії, про це пише в анотації до препаратів.

Мы всегда

рады Вам помочь!