Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 45
Рейтинг отзывов:
2.8
Людмила
(3 сентября 2020)
Була сьогодні на прийомі у лікаря Олександра Романовича,дуже приємний кваліфікований спеціаліст,який любить свою роботу та ставиться до пацієнтів з душею! Дякую Вам❤️
Плюсы:
Приємна атмосфера
Минусы:
Мінусів не знайшла
Анна
(13 августа 2020)
Улюблена клініка. Завжди всі турботливі, вічливі. Обслуговування на вищому рівні. Ходила і далі ходитиму до вас.
Плюсы:
Все якісно і турботливо
Минусы:
-
Оксана
(6 августа 2020)
Гарна клініка. Ввічливі дівчатка на рецепції. Лікувалась у Олександра Романовича. Прекрасний спеціаліст.
Плюсы:
Чисто. Кожен приходить на свій час. Зручне місце розташування.
Минусы:
Мінусів поки не помітила
Віка
(3 июня 2020)
Хороша клініка. Робила гістероскопію, дужеее задоволенна, палата сучасна, постіль новенька, туалет чистенький . Дівчата постійно слідкували за моїм станом.Так як дуже боялася то чесно скажу_ була, наче, в себе дома. Харитонов лікар своєї справи.
Плюсы:
Чистота
Минусы:
Жодного
Вітамінка
(29 мая 2020)
Клініка для тих хто має гроші. Консультація навіть платна. Відповідно :ціна-якість. Мені особисто допомогли вилікуватись.Раніше ходила до гінеколога в державну -безкінечні аналізи без толку. Попри високі ціни-рекомендую.
Плюсы:
Якість послуг.
Минусы:
Дорого.
Оксана
(28 мая 2020)
Перед тим як йти в цю клініку, спершу почитала відгуки. Багато хороших відгуків. І не дивно, бо тут працює дійсно хороший персонал. Лікувалась близько року і досягла бажаного результату, щоправда не з першого разу. Ірина Андріївна - Лікар з великої літери. Я раджу Благодар і Царук Ірину Андріївну. Оксана М
Плюсы:
Персонал, завжди чисто.
Минусы:
Слизька підлога. Табличка в кінці коридору, не допомогає.)
Руся
(12 мая 2020)
Висловлюю щиру подяку лікарю Колтонюку. Він найкращий! УЗД робить професійно. Гістероскопію провів на найвищому рівні. Дякую привітному персоналу!
Плюсы:
Помірні ціни,гарне ставлення до пацієнта
Минусы:
Немає
Ірина
(29 марта 2020)
Переповнюють емоції, коли я побачила позитивний тест. Це була довга і непроста дорога до цього дня, навіть моментами втрачали надію. ! Дякую нашому лікарю Колтонюку О. Р. Ми незабудемо цього ніколи, завжи будем просити в Бога Вам здоров'я, щоб Ви і надалі робили такі благородні справи. Дякую безмежно медсестрі Тані, за Вашу турботу. Та дякую щиро всьому колективу!!!
Плюсы:
У вас все прекрасно.
Минусы:
Слизька підлога.
оля
(29 марта 2020)
Зашла просто почитать отзывы. Общалась с многими кто пытался именно в этой клинике стать родителями И неправда что у 7 из 10 Брехня Бегите Меняйте клинику
Плюсы:
чисто
Минусы:
нереально дозвонится... Когда срочно надо
Доброго дня, звичайно кожен має право висловити свою думку, щодо статистики 7 з 10, то ми користувались статистичними данними з нашого ембріожурналу за результатами вагітностей 2018-2019 років.

Мы всегда

рады Вам помочь!