Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 38
Рейтинг отзывов:
3.03
Ірина
(29 марта 2020)
Переповнюють емоції, коли я побачила позитивний тест. Це була довга і непроста дорога до цього дня, навіть моментами втрачали надію. ! Дякую нашому лікарю Колтонюку О. Р. Ми незабудемо цього ніколи, завжи будем просити в Бога Вам здоров'я, щоб Ви і надалі робили такі благородні справи. Дякую безмежно медсестрі Тані, за Вашу турботу. Та дякую щиро всьому колективу!!!
Плюсы:
У вас все прекрасно.
Минусы:
Слизька підлога.
оля
(29 марта 2020)
Зашла просто почитать отзывы. Общалась с многими кто пытался именно в этой клинике стать родителями И неправда что у 7 из 10 Брехня Бегите Меняйте клинику
Плюсы:
чисто
Минусы:
нереально дозвонится... Когда срочно надо
Доброго дня, звичайно кожен має право висловити свою думку, щодо статистики 7 з 10, то ми користувались статистичними данними з нашого ембріожурналу за результатами вагітностей 2018-2019 років.
Ольга
(19 марта 2020)
В центрі Благодар прийшла вперше до Полюхович Лілії Анатолівни. Тепер буду радити всім!!!! Настільки привітна і кваліфікована спеціаліст своєї справи! Не назначить нічого зайвого,завжди запитує як стан здоров’я, навіть якщо не на прийомі!!! Чудова лікарка,якій довірилась і ні разу не пошкодувала.
Плюсы:
Чуйність, професіоналізм і людяність працівників.
Минусы:
-
Марина
(4 марта 2020)
Довго невиходило завагітніти,звернулися до центру, в результаті важко підібрати слова аби передати всю вдячність лікарям Царук Ірині Андріївні та Колтонюку Олександру Романовичу.Завдяки їх професіоналізму та підтримці зараз на руках моя 4х місячна донечка.Щиро вам дякую.Також хочу сказати ,що сам центр неймовірний ,працюють дуже привітні медсестри,є можливість здати аналізи на місці.Я дуже задоволена ,тепер рекомендую всім знайомим!
Плюсы:
-
Минусы:
-
Таня
(27 февраля 2020)
Сподобався заклад репродукції Благодар.Все чистенько та привітно.Спеціалісти найкращі.
Плюсы:
Ставлення
Минусы:
-
Володимир
(6 февраля 2020)
Дякую Благодару за те, що зробили мою дружину щасливою мамою. Мене щасливим татом та чоловіком . Ірина Андріівна ,дякуємо Вам за вашу роботу та величезну підтримку.
Плюсы:
-
Минусы:
-
Надя
(6 февраля 2020)
Дуже сподобався заклад.Рекомендую робити гістероскопію лише тут.Ціна відповідає наданій послузі.В державній обійдеться не дешевше.Дякую Харитонову О.С.професіонал своєї справи.Медсестри Надя та Катя постійно мене заспокоювали(бачили що я переживала).Дякую вам!!!!
Плюсы:
Персонал
Минусы:
-
Зоряна
(3 февраля 2020)
Дякую кожному, хто працює в Благодар. Тут лиш найкращі спеціалісти, які відносяться до пацієнтів як до рідних!!! Дякую за людяність та хороше лікування.Величезне дякую Полюхович Л. А.
Плюсы:
Гарне відношення до пацієнта.
Минусы:
Немає.
Алла Столярчук
(3 февраля 2020)
Вже кілька років звертаюсь в Клініку Благодар регулярно: і за потреби лікування, і для профілактики також приходжу із задоволенням. Дуже зручно обрати лікаря, час, записатися і не сидіти в чергах. Щиро вдячна прекрасним лікарям Войтюк Мирославі Володимирівні ( яка допомагає мені вирішити проблеми із шийкою матки) та Колтонюку Олександру Романовичу, тільки йому довіряю провести УЗД. Це дуже чуйні, людяні, уважні лікарі. Жодного разу ніяких зайвих аналізів. Мирослава Володимирівна завжди виписує доступне та дієве лікування, прийом проводиться не на "швидкоруч", все гарно розказують, пояснюють ледь не на пальцях. А відношення завжди відчувається таке, наче прийшла на прийом до рідної сестри. Це дорогого вартує. Тому що гінеколог- це той лікар, який має викликати довіру у пацієнта. Дякую Мирославі Володимирівні та Олександрові Романовичу і бажаю моїм лікарям міцного здоров"я, а клініці Благодар- процвітання! Так тримати!
Плюсы:
Привітність, чуйність, уважність до пацієнта, власна лабораторія, де можна оперативно здати аналізи і так само оперативно отримати результати. Все чисто, стерильно. А ще, дуже зручно, що всі дані зберігаються в комп"ютері ( і фото узд, і фото кольпоскопії), лікар з пацієнтом мають змогу відслідковувати динаміку. Це супер!
Минусы:
Місце розташування і відсутність парковки- єдиний, мабуть, мінус. Але це абсолютно не критично.

Мы всегда

рады Вам помочь!