Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 134
Рейтинг отзывов:
4.51
Наталі Ш
(4 декабря 2021)
Хочу висловити слова подяки за успішно проведену лапороскопію професіоналами своєї справи: кандидату медичних наук Петровському В.В., хірургу Сулімовському С.І., анестезіологу Тихонюку М.І. ну і надзвичайній жінці лікарю-репродуктологу Царук І.А., яка завжди підтримає, порадить і допоможе. Інколи складається враження, що для неї паціенти це цілий світ, в якому її особисті питання стають на другий план. Окрема і щира подяка операційній медсестрі Іванні, яка до і після операціі проявила надзвичайні професійні і людські риси, які в теперішньому злому світі зникають. Це ж чесність і порядність, співпереживання і турбота, яка притаманна лише близьким людям, але я їх зустріла в цій чудовій жінці! Щиро усім дякую усім працівникам "Благодару" за Вашу працю і турботу!
Плюсы:
Все
Минусы:
Відсутні
Катя
(27 октября 2021)
Була в лікаря Харитонова з кістою на яїчнику,відразу відправив на операцію навіть необстежив нормально,елементарного УЗД незробив,а довірився тому,що робила в районі у себе Я відмовилася від операції з місячними ця кіста розійшлася сама
Плюсы:
-
Минусы:
-
Доброго дня. Будемо розбиратись на місці, як могла трапитись така ситуація. Можливо він просто припустив, що може бути потрібна операція. В любому випадку, дякуємо Вам за відгук і просимо вибачення за непорозуміння.
Юлія Куц
(18 сентября 2021)
Рекомендую лікаря Савицьку Ольгу, дуже приємна та кваліфікована лікар! Все чітко, зрозуміло.
Плюсы:
Висококваліфікований персонал!
Минусы:
-
Оксана
(14 сентября 2021)
Була на прийомі у лікаря Сивацької Ольги Сергіївни. Дуже уважна, делікатна, все детально і доступно поясноє, намагається розібратися глибше, там де інші просто призначали гомеопатію або підсадити на гормони, без детального аналізу чи не зашкодять вони. Дякую!
Плюсы:
Привітний персонал, комфорнтні умови
Минусы:
Коли чоловік здавав аналіз в уролога, то медсестра, не лікаря, а його чомучь питала який аналіз лікар бере, по кілька разів все перепитувала, що було не дуже комфорнтно з її боку, так як і так людина хвилювалася. А також медсестра на рецепції дзвонила чоловіку уточнити про запис з особистого номеру, про що ми не знали. А коли наступного дня чоловік подзвонив уточнити про запис відповіла що це її особистий і щоб більше не дзвонили сюди...
Щиро дякуємо Вам за відгук. З медсестрою буде проведена бесіда щодо комунікації з пацієнтами, Ви допомагаєте нам стати кращими. Прийміть, будь-ласка, вибачення за дискомфорт, якого ми Вам завдали.
Юліана
(13 сентября 2021)
Чудова клініка. Лікарі Савицька О.С та Колтонюк О.Р - професіонали, завжди дають розширені відповіді на питання та усе детально пояснюють, на прийомах хороша атмосфера, все чітко та гарно організовано. Дякую!
Плюсы:
Організація процесів, спеціалісти
Минусы:
Окрім того, що немає можливості ведення вагітності, мінусів не помітила.
Олена
(6 сентября 2021)
Доброго дня) Яка ціна ведення вагітності?
Плюсы:
-
Минусы:
-
Вибачте, у нас ще не проводиться ведення вагітності.
Карина
(2 сентября 2021)
Доброго дня) яка вартість ведення вагітності у Войтюк Мирослави Дякую)
Плюсы:
-
Минусы:
-
Войтюк Мирослава не займається веденням вагітності.
Рута
(11 августа 2021)
Хороший центр, який надає якісні послуги. Завжди прохожу плановий огляд та при потребі лікування без лишніх призначень .
Плюсы:
Ціни, персонал.
Минусы:
Не помітила
Ірина
(9 июня 2021)
Хороша клініка, найкращі спеціалісти
Плюсы:
-
Минусы:
-

Мы всегда

рады Вам помочь!