Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 33
Рейтинг отзывов:
3.33
Володимир
(6 февраля 2020)
Дякую Благодару за те, що зробили мою дружину щасливою мамою. Мене щасливим татом та чоловіком . Ірина Андріівна ,дякуємо Вам за вашу роботу та величезну підтримку.
Плюсы:
-
Минусы:
-
Надя
(6 февраля 2020)
Дуже сподобався заклад.Рекомендую робити гістероскопію лише тут.Ціна відповідає наданій послузі.В державній обійдеться не дешевше.Дякую Харитонову О.С.професіонал своєї справи.Медсестри Надя та Катя постійно мене заспокоювали(бачили що я переживала).Дякую вам!!!!
Плюсы:
Персонал
Минусы:
-
Зоряна
(3 февраля 2020)
Дякую кожному, хто працює в Благодар. Тут лиш найкращі спеціалісти, які відносяться до пацієнтів як до рідних!!! Дякую за людяність та хороше лікування.Величезне дякую Полюхович Л. А.
Плюсы:
Гарне відношення до пацієнта.
Минусы:
Немає.
Алла Столярчук
(3 февраля 2020)
Вже кілька років звертаюсь в Клініку Благодар регулярно: і за потреби лікування, і для профілактики також приходжу із задоволенням. Дуже зручно обрати лікаря, час, записатися і не сидіти в чергах. Щиро вдячна прекрасним лікарям Войтюк Мирославі Володимирівні ( яка допомагає мені вирішити проблеми із шийкою матки) та Колтонюку Олександру Романовичу, тільки йому довіряю провести УЗД. Це дуже чуйні, людяні, уважні лікарі. Жодного разу ніяких зайвих аналізів. Мирослава Володимирівна завжди виписує доступне та дієве лікування, прийом проводиться не на "швидкоруч", все гарно розказують, пояснюють ледь не на пальцях. А відношення завжди відчувається таке, наче прийшла на прийом до рідної сестри. Це дорогого вартує. Тому що гінеколог- це той лікар, який має викликати довіру у пацієнта. Дякую Мирославі Володимирівні та Олександрові Романовичу і бажаю моїм лікарям міцного здоров"я, а клініці Благодар- процвітання! Так тримати!
Плюсы:
Привітність, чуйність, уважність до пацієнта, власна лабораторія, де можна оперативно здати аналізи і так само оперативно отримати результати. Все чисто, стерильно. А ще, дуже зручно, що всі дані зберігаються в комп"ютері ( і фото узд, і фото кольпоскопії), лікар з пацієнтом мають змогу відслідковувати динаміку. Це супер!
Минусы:
Місце розташування і відсутність парковки- єдиний, мабуть, мінус. Але це абсолютно не критично.
Олена
(24 января 2020)
Були у центрі сьогодні, 24 січня. Послугами задоволені. Олександр Романович - еталон професійності, тактовності і привітності. Щиро дякуємо! Однозначно рекомендуємо!
Плюсы:
тактовність, професіоналізм, чистота, домашня атмосфера
Минусы:
дорогувато
Вікторія
(22 января 2020)
Щиро дякую персоналу Благодару,вони найкрутіші спеціалісти у своїй справі. Завжди привітно зустрічають на рецепції. Буду і надалі звертатися лише в цю клініку. Рекомендую.....Якісне обслуговування за доступними цінами.
Плюсы:
Вічливість,доступність,кваліфікованість.
Минусы:
Жодних
Svitlana
(16 января 2020)
В нас вийшло завагітніти завдяки гінекологу Войтюк М.В. та урологу Грабовському Д.В. протягом пів року,а до того самостійно планували вагітність два роки, і після багатьох спроб і невдач почали падати духом і втрачати віру.А потрібно було лише звернутися до спеціалістів і безсумнівно виконувати всі призначення і поради ( навіть якщо вам здається що можна обійтися без дорогих аналізів та лікування) Винагорода за вашу спільну досягнуту мету більша ніж зекономлені декілька гривень.
Плюсы:
Висококваліфікований персонал.Ставлення до пацієнтів.
Минусы:
-
Невідома
(8 декабря 2019)
Бачу тут відгук про відсутність конфіденційності.І, на жаль, повністю з цим згідна.((( Рецепція розміщена поруч з людьми, які очікують в черзі. Дівчата на рецепції стараються говорити тихіше, та не усі.Одна з них досить голосно пояснює деталі прийому ліків та підготовки до оперативних втручань, називаючи декотрих"сонечками"такою інтонацією, наче має особисту неприязнь.Надто голосно пишуться згоди на проведення певних маніпуляцій. Прямо в коридорі обговорюється стан відвідувачів. Усе це, звісно, іде на загал присутнім в черзі, що вкрай неприємно ( і відразу насторожує з приводу результативності...адже усім відомо жіноче хвилювання про те, що має бути усе в таємниці ). Надто делікатними справами займається заклад, а тому зобов'язаний забезпечити право на конфіденційність своїх відвідувачів. Для цього потрібно забезпечити місце, ізольоване від загалу.
Плюсы:
Хороші лікарі.
Минусы:
Непрофесійна поведінка на рецепції.
Ольга
(13 октября 2019)
Вибрала Благодар для гістероскопічної операції. Приємно здивована тут усім. Анестезіолог Оніщук П.Г. ретельно вивчив мої аналізи провів співбесіду, в ході операції, яка тривала всього10 хв! Дуже уважні і професійні операційна медсестра Пуха Катерина, анестезійна - Надія. Ну і хірург, Харитонов О.С.провів обстеження і саму операцію. Заснула, проснулась, не намучилась, і без проблеми. Потім ще передзвонив розповів нюанси, які можуть бути. Персонал тут "відробляє ціни на послуги на всі 100%.Дякую! Рекомендую!
Плюсы:
Чистота, професійність, справді людське ставлення до пацієнтів
Минусы:
Не побачила

Мы всегда

рады Вам помочь!