Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 42
Рейтинг отзывов:
2.83
Віка
(3 июня 2020)
Хороша клініка. Робила гістероскопію, дужеее задоволенна, палата сучасна, постіль новенька, туалет чистенький . Дівчата постійно слідкували за моїм станом.Так як дуже боялася то чесно скажу_ була, наче, в себе дома. Харитонов лікар своєї справи.
Плюсы:
Чистота
Минусы:
Жодного
Вітамінка
(29 мая 2020)
Клініка для тих хто має гроші. Консультація навіть платна. Відповідно :ціна-якість. Мені особисто допомогли вилікуватись.Раніше ходила до гінеколога в державну -безкінечні аналізи без толку. Попри високі ціни-рекомендую.
Плюсы:
Якість послуг.
Минусы:
Дорого.
Оксана
(28 мая 2020)
Перед тим як йти в цю клініку, спершу почитала відгуки. Багато хороших відгуків. І не дивно, бо тут працює дійсно хороший персонал. Лікувалась близько року і досягла бажаного результату, щоправда не з першого разу. Ірина Андріївна - Лікар з великої літери. Я раджу Благодар і Царук Ірину Андріївну. Оксана М
Плюсы:
Персонал, завжди чисто.
Минусы:
Слизька підлога. Табличка в кінці коридору, не допомогає.)
Руся
(12 мая 2020)
Висловлюю щиру подяку лікарю Колтонюку. Він найкращий! УЗД робить професійно. Гістероскопію провів на найвищому рівні. Дякую привітному персоналу!
Плюсы:
Помірні ціни,гарне ставлення до пацієнта
Минусы:
Немає
Ірина
(29 марта 2020)
Переповнюють емоції, коли я побачила позитивний тест. Це була довга і непроста дорога до цього дня, навіть моментами втрачали надію. ! Дякую нашому лікарю Колтонюку О. Р. Ми незабудемо цього ніколи, завжи будем просити в Бога Вам здоров'я, щоб Ви і надалі робили такі благородні справи. Дякую безмежно медсестрі Тані, за Вашу турботу. Та дякую щиро всьому колективу!!!
Плюсы:
У вас все прекрасно.
Минусы:
Слизька підлога.
оля
(29 марта 2020)
Зашла просто почитать отзывы. Общалась с многими кто пытался именно в этой клинике стать родителями И неправда что у 7 из 10 Брехня Бегите Меняйте клинику
Плюсы:
чисто
Минусы:
нереально дозвонится... Когда срочно надо
Доброго дня, звичайно кожен має право висловити свою думку, щодо статистики 7 з 10, то ми користувались статистичними данними з нашого ембріожурналу за результатами вагітностей 2018-2019 років.
Ольга
(19 марта 2020)
В центрі Благодар прийшла вперше до Полюхович Лілії Анатолівни. Тепер буду радити всім!!!! Настільки привітна і кваліфікована спеціаліст своєї справи! Не назначить нічого зайвого,завжди запитує як стан здоров’я, навіть якщо не на прийомі!!! Чудова лікарка,якій довірилась і ні разу не пошкодувала.
Плюсы:
Чуйність, професіоналізм і людяність працівників.
Минусы:
-
Марина
(4 марта 2020)
Довго невиходило завагітніти,звернулися до центру, в результаті важко підібрати слова аби передати всю вдячність лікарям Царук Ірині Андріївні та Колтонюку Олександру Романовичу.Завдяки їх професіоналізму та підтримці зараз на руках моя 4х місячна донечка.Щиро вам дякую.Також хочу сказати ,що сам центр неймовірний ,працюють дуже привітні медсестри,є можливість здати аналізи на місці.Я дуже задоволена ,тепер рекомендую всім знайомим!
Плюсы:
-
Минусы:
-
Таня
(27 февраля 2020)
Сподобався заклад репродукції Благодар.Все чистенько та привітно.Спеціалісти найкращі.
Плюсы:
Ставлення
Минусы:
-

Мы всегда

рады Вам помочь!