Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 226
Рейтинг отзывов:
4.62
Анна
(28 ноября 2023)
Хочу подякувати Ользі Сергіївні! На консультаціях все детально розказувала, звернула увагу на аналізи, на які інші лікарі не відреагували. Провели гістероскопію, окрема подяка медсестрі Світлані, яка підбадьорувала перед операцією і було не так страшно. Також хочу відмітити Колтонюка О.Р. як дуже хорошого лікаря узд. Всі зусилля дали результат!
Плюсы:
Чудові спеціалісти
Минусы:
Деколи доводилось чекати на узд, але і без запису реально можна потрапити.
Щиро дякуємо за Ваш відгук.
Наталія
(13 ноября 2023)
Щиро вдячна лікарю Савицькій О.С. за вчасно виставлений діагноз, уважне ставлення, кропітку роботу та ввічливість. Порекомендували її, очікування виправдались повністю!
Плюсы:
Чуйність, людяність, професіоналізм.
Минусы:
Всім задоволена)
Щиро дякуємо Вам за відгук.
Марина
(11 ноября 2023)
Хочу подякувати Царук Ірині Андріївні, що допомогла нам стати батьками чудового хлопчика, після 4-х років поневірянь і невизначених діагнозів. Загалом відчуваєш,що тут (в Благодарі) тобі всі готові допомогти,що і сталось))
Плюсы:
Професіоналізм
Минусы:
Доводиться чекати на прийом, значно довше ніж домовлений час.
Щиро дякуємо Вам за відгук. Щодо затримок, ми дійсно боремось з цим всіма можливими методами, але, на жаль, в медицині і, в тому числі, в тому напрямку медицини, яким займаємось ми, багато непередбачуваних обставин, які наперед спрогнозувати не можна і, відповідно, дуже важко буває вкластись у заплановані часові рамки.
Анастасія
(10 ноября 2023)
Мінуси: не пунктуальність, прийом затримується на 15 і більше хв. Плюси: потрапила до дуже хорошого лікаря, Савицької Ольги Сергіївна.
Плюсы:
-
Минусы:
-
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Працюватимемо над пунктуальністю!
Світлана
(27 октября 2023)
Вдячна долі,що надала мені можливість потрапити до лікаря Савицька О.С. Я цілий рік ходила до гінеколога у своєму місті. Лікування результату не давало(лікар на це незважала та казала,що це просто час потрібен,щоб ліки подіяли,і далі виписувала дорогоцінне лікування). Діагноз так і не встановили точний,а після чергового УЗД сказали готуватись до операції. І тут мені порадили звернутись до центру "Благодар"до лікаря Савицька О.С. І добре,що я так і вчинила. Лікар уважно вислухала,уважно прочитала всі мої попередні записи від лікарів. Провели обстеження УЗД,зробили деякі процедури(лікарю допомагала ввічлива і чуйна медсестричка). Одразу був озвучений діагноз,який через тиждень підтвердився. Було призначене правильне лікування і вже через 4 місяці все прийшло до норми. Щиро вдячна лікарю Савицька О.С. та її медсестрі за чуйне ставлення до пацієнта,за професійність.
Плюсы:
Вміння вислухати пацієнта. Чуйність і теплота у спілкуванні.
Минусы:
Не побачила
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо Вам міцного міцного здоровʼя!
Оксана
(27 октября 2023)
Я дуже вдячна лікарям :Колтонюк О.Р та Войтюк М.В.Завдяки їм ,я перестала мучитися та заробляти на одні ліки.Дуже важливо попасти до того лікаря,який тебе пролікує а не буде безкінечно направляти на аналізи та експерементувати ліки, Дуже уважний лікар Колтонюк О. Саме я завдячую цим лікарям!
Плюсы:
Моя проблема вирішена.
Минусы:
Парковки немає !
Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже дуже приємно!
Марія
(26 октября 2023)
Нікому не раджу лікаря Войтюк. Консультація проходить на високих тонах, брала аналізи не запитавши, які місяць назад брав інший лікар. Лікування привело до високого тиску і кровотечі.
Плюсы:
Нема
Минусы:
Відношення до клієнтів
Шкодуємо, що лікування Вам не підійшло, попередимо Мирославу Володимирівну, щоб обовʼязково була уважнішою в подібних випадках, хоча загалом це висококваліфікована та досвідчена лікар.
Ірина
(26 октября 2023)
Після двох відвідувань у лікаря Савицька О.С. залишився дуже не приємний осад на душі. Можна багато чого написати про коректність спілкування з пацієнтами, але не бачу в цьому сенсу. Після так прийомів пропадає всяке бажання продовжувати лікування.
Плюсы:
Дуже приємна лікар робить УЗД, Галагуз, саме таке відношення має бути до пацієнтів,у приватних клініках.
Минусы:
-
Дякуємо за Ваш відгук. Сподіваємось Ви знайдете саме свого лікаря, це дуже важливо, щоб лікар дійсно підходив пацієнту, від цього в значній мірі залежить успіх лікування, нехай всі Ваші питання щодо здоровʼя якнайшвидше вирішаться.
Ann
(24 октября 2023)
Уже n-раз записуюсь на прийом до О.Савицької та здаю аналізи, весь час різні діагнози (розумію що йде методом виключення та розглядаються всі можливі) прохожу лікування після якого лікар говорить про зворотній звʼязок в кабінеті по закінченню курсу, і можливого посилення лікування, якщо буде безрезультатно…ніяк не можу звʼязатись з лікарем (результати аналізів для зчитування чекала два дні) по закінченню курсу непомітний результат і певні ще моменти є які потрібно узгодити - написала, відповіді 0 вайбер як заблоковано, а в інших соцмережах ігнор (хоча по іншим відгукам пишуть що постійно на зв’язку) я не вимагаю якогось певного підходу, просто треба також *підтримувати* своїх пацієнтів і поза кабінетом… і нормально доліковувати
Плюсы:
якщо спілкуватись в кабінеті на прийомі то все добре,лікар хороший
Минусы:
- ніякого фідбеку поза кабінетом
Ольга Сергіївна дуже уважна до своїх пацієнтів. Так як на особистий телефон приходить безліч повідомлень, можливо, вона фізично не може всім відповісти. Призначати лікування по чатах не зовсім коректно, бо для призначення потрібно не лише бачити аналізи, а й можливо,задати деякі важливі питання. Це може зайняти багато часу. В такому разі, найкраще, якщо лікар не виходить на зв’язок, записуватися на очну консультацію, або на онлайн консультацію, але через рецепцію клініки, тоді Ви гарантовано отримаєте дату та час призначеної Вам консультації.

Мы всегда

рады Вам помочь!