Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 98
Рейтинг отзывов:
4.49
Мирослава
(22 декабря 2020)
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна у вашому центрі зробити переривання вагітності на ранньому строці?
Плюсы:
-
Минусы:
-
Мирославо, у нашому центрі не роблять переривання вагітності.
Софія
(22 декабря 2020)
Клініка дійсно європейського рівня. Ввічливий та кваліфікований персонал. Можу сказати, що лікування нагадувало радше санаторій, ніж стаціонар. Дякую. Так тримати!
Плюсы:
написала вище
Минусы:
Мені не подобаються кольоровий спецодяг.
Олександр
(21 декабря 2020)
Скажіть яка правильна подготовка до спермограми? І чи обовязково разом з жінкою йти до лікаря? Дякую.
Плюсы:
+
Минусы:
-
Олександре, щоб правильно підготуватися до здачі спермограми Вам необхідно: утримуватися від статевого життя та мастурбації на протязі п'яти днів до аналізу, а також не вживати медикаментів та не відвідувати сауну . Так, відвідати репродуктолога бажано і чоловікові, і жінці. Жінка має спланувати свій візит на 21 день менструального циклу. Запис на прийом до фахівців центру здійснюється у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті.
Марина
(21 декабря 2020)
Безгранично благодарна специалистам центра за моё солнышко, мою доченьку. Желаю вам процветания и счастья в наступающем Новом году!
Плюсы:
Всё прекрасно.
Минусы:
Нет.
Уляна
(18 декабря 2020)
Шановний Благодар. Будьте готові до критики.Це має Вас стимулювати ставати кращими.Бачу деякі негативні відгуки пропали.Негарно якось.Кожен має право лишити свою думку.
Плюсы:
Нема
Минусы:
Дорого.Відсутність самокритики та фахового підходу
Доброго дня. Не модерувати жодним чином відгуки, це принципова позиція керівництва закладу, тому всі відгуки від початку створення сайту і до сьогоднішнього дня зберігаються на сайті, але їх дуже багато сторінок, погортайте сторінки з відгуками і Ви віднайдете будь-який раніше залишений відгук.
Лєна
(17 декабря 2020)
Лише позитивні враження. Дійсно хороший лікувальний заклад в Рівному. Лікарі компетентні і назначають дієве лікування. Приємно що є заклад де можна отримати сервіс і лікування.
Плюсы:
-
Минусы:
-
Оксана
(15 декабря 2020)
Хоч із запізненням, але хочеться подякувати колективу Благодар,а особливо Олександру Романовичу, за синочка. Хай трошки підпросте і я знову до Вас за ще одним синочком чи донечкою. PS. Хочу зазначити вагітність настала з першої спроби.
Плюсы:
Все ок
Минусы:
Немає
Вікторія
(14 декабря 2020)
Довго обирали клініку для ЕКЗ, вирішили спробувати спочатку в нашому місті, хоч лікар яка лікувала мене, запевняла що краще їхати Львів, Київ. Ми були на консультації в Благодарі та ще двох інших закладах. Було багато сумнівів, так як з чоловіком розходилися думки.)))) Зупинилися все таки на Благодарі і не помилилися. P. S Досі пам'ятаю сльози радості в очах медсестри, яка робила тест.
Плюсы:
Все плюси
Минусы:
-
Міра
(12 декабря 2020)
Якщо хтось планує робити гістероскопію та має сумніви, де робити. Рекомендую - лише в благодарі. Моя гістероскопія пройшла безболісно та уже через 2 год я була дома.Хороші умови та персонал. Що приємно здивувало, що навечір щей зателефонували і запитали як я себе почуваю, чи все добре. Дрібниця здається , но приємно!
Плюсы:
Професійно
Минусы:
Немає

Мы всегда

рады Вам помочь!