Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Міла
(4 ноября 2020)
Доброго дня. Чи можна звернутися на прийом до лікаря-гінеколога на 19-20 дні місячного циклу? 21 день припадає на вихідний...
Так, можна.
Ярослав
(29 октября 2020)
Чи варто записуватись окремо до лікаря уролога,якщо дружина записалася до репродуктолога? Хочемо на консультацію так як не маємо дітей вже 3роки
Ярославе, спочатку Вам обом варто пройти консультацію репродуктолога. Жінка має спланувати візит на 21 день місячного циклу, а Ви - підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів і спиртного, не жити статевим життям і не відвідувати сауну 5 дняв до обстеження. Якщо буде необхідність, репродуктолог скерує Вас до уролога.
Вікторія
(29 октября 2020)
Чи можна приїхати на прийом до гінеколога-репродуктолога на 25 день місячного циклу ? Вже маю аналізи на гормони
Так, Вікторіє, можна.
Олена
(28 октября 2020)
Доброго дня, скажіть будь ласка. Я робила еко, в мене завмер плід на 12 тижнях, аналізи добрі, гормони теж в порядку. Зробили вакумну чистку,7 днів тому хочу звернутись до вас в центр. Щоб зробити еко у вас. Коли мені можна до вас приїхати, на який день циклу.
Олено, сплануйте свій візит на 21 день місячного циклу. Необхідний попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Володимир
(19 октября 2020)
Доброго вечора Скільки коштує аналіз спермограми у вашій клініці і чи входить в цю ціну розшифрування спермограми? І чи можна здати аналіз безпосередньо у вас в клініці? Дякую!
Володимире, аналіз коштує 410 грн. Прокоментувати його Вам може лікар-уролог. Консультація лікаря платна - 270 грн. Аналіз можна у нас здати безпосередньо.
Ірина
(19 октября 2020)
Доброго дня, скажіть, будь ласка, до кого можна звернутися на прийом із питанням про затримку менструацій вже 8 днів( тест негативний)
Ірино, Ви можете звернутися до будь-кого із гінекологів центру, усі наші спеціалісти - висококваліфіковані професіонали. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Анелія
(15 октября 2020)
Добрий день. У вас в клініці проводиться весь цикл ЕКО??? Дякую.
Так, Анеліє.
Кристина
(13 октября 2020)
Після прийому Ескапелу можна приймати Ременс для відновлення менструального циклу?
Христино, онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. З цього приводу Вам варто звернутися до лікуючого лікаря, який призначав препарат.
Марія
(13 октября 2020)
Добрий день. Яка вартість консультації лікаря гінеколога ?
Консультація лікаря акушера-гінеколога первинна (у вартість входить одноразовий гінекологічний набір) - 300 грн.

Мы всегда

рады Вам помочь!