Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Марія
(5 марта 2021)
Добрий вечір! Ви працюєте 8 березня?
Ні, Маріє.
Степан
(4 марта 2021)
Робив спермограма в 28.10.20 по результатах олігозооспермія. Передавав 03.03.21 висновок поліспермія. Підкажіть що робити як лікуватись до кого звертатись. З попередні результати показував урологам вони говорили що проблем не має. Але вже більше року сімейного життя а дітей не має.
Результати спермограми можуть змінюватись, оскільки свіжі сперматозоїди дозрівають та продукуються щомісяця, але якщо вже кілька разів здавали і показники незадовільні, а також не настає вагітність, при чому урологи не можуть вияснити причини, то найкращий варіант пробувати ЕКО.
Оксана
(1 марта 2021)
Доброго дня Цікавить питання донорства яйцеклітин. Скільки часу це загалом займає? Чи несе якусь шкоду здоров'ю? Чи можна записатись до вас з цього приводу на огляд і скільки приблизно отримаю грошей і через який час?
Доброго дня, якщо Вам буде зручно, зателефонуйте за вказаними номерами до центру. Залиште свій номер телефону, повідомивши, що хотіли б консультацію стосовно донорства. Вам обов'язково перетелефонуюють і нададуть повну інформацію. Якщо Ви після обстеження підходите під донорство, тоді приблизно до місяця часу займає дана процедура. Стосовно того, чи несе якусь шкоду здоров' ю - Вас обов' язково проконсультує лікар. Записатися на прийом можна за вказаними номерами на сайті, повідомивши що цікавить донорство. Винагороду обговорюємо на місці, яку отримаєте в день процедури донорства.
Наталія
(1 марта 2021)
Доброї ночі! У мене хронічний хламідіозі,чи можна при цьому робити еко?якщо так ,то чи народиться здорова дитина.? У мене було дві спроби не вдалого еко ,перед переносом за три місяці мені видалили дві труби ,одна була не прохідна інша частково,казали що все ідеально добре але вагітність не наставала при незрозумілих причинах.Чи потрібно далі боротись при такому розкладі чи змиритись?
Боротися потрібно, здорова вагітність і здорова дитина, цілком можлива, лише потрібно спочатку вилікувати хронічний ендометрит ( запалення слизової матки), бо хронічний хламідіоз, провокує хронічний ендометрит і це може заважати настанню вагітності.
Марія
(23 февраля 2021)
Добрий день. За скільки часу на перед потрібно записуватися на УЗД до Колтонюка О.? Дякую
З приводу запису до спеціалістів центру телефонуйте за номерами, вказаними на сайті.
Ірина
(23 февраля 2021)
Я би хотіла записатись з чоловіком на прийом до врача Царук Ірини Андріївної
Ірино, запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Ольга
(20 февраля 2021)
"В суму 31000 грн, враховано: підготовка сперми та ооцитів до запліднення - 4100 грн, запліднення методом IKSI - 6900грн, культивування ембріонів - 20000 грн." - то чому ви вводите людей в оману що ЕКЗ 31 тис+ медикаменти, а пункція, а ведення і медикаменти для росту ендометрію, а перенос ембріонів, а кріоконсервація + УЗД + консультації лікаря+ додаткові аналізи.... То напишіть нормально в районі 100 тис.готуйте, бо ж є люди для яких кожна тисяча важко дається, бо вони думають все 65 тис і все, а ви будете плюсува і плюсувати і пацієн вже буде не про вагітність думати а хвилюватись де ще взяти кошти. Свого часу втікла від вас в ін.клініку і маю результат, а ви просто розводілово по викачуванню коштів без результату
Це дійсно добре, що Ви отримали бажаний результат, незалежно в якій клініці. Багато пацієнток вагітніють в нашій клініці. Навіть з врахуванням усіх доплат, у нас одна з найдоступніших цін в Україні. Наша ціна грунтується на високій якості та використанні найкращих розхідних матеріалів та реактивів для ембріології.
Леся
(18 февраля 2021)
Дайте будь ласка нормальні робочі номера телефонів. Із трьох номерів на сайті жоден не працює - всі поза зоною досяжності постійно.
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Вам не вдалось дотелефонуватись. На сайті всі номери робочі та дійсні, будемо слідкувати, можливо, були якісь проблеми з мережею. Приносимо свої вибачення!
Ольга
(16 февраля 2021)
Вартість ЕКЗ ви пишете 31000,що саме входить в цю суму
В суму 31000 грн, враховано: підготовка сперми та ооцитів до запліднення - 4100 грн, запліднення методом IKSI - 6900грн, культивування ембріонів - 20000 грн.

Мы всегда

рады Вам помочь!