Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Наталія
(8 января 2023)
Доброго дня. Чи маєте статистику по ЕКЗ для першого разу? Яка градація вартості ЕКЗ з усім (всі уколи, УЗД, перенос і тд)? Лікуюся у вас три роки, результату нема. Дякую.
З першої спроби у нас в минулому році завагітніло 65,7% пацієнток. Такого поняття, як градація вартості у нас нема, всі ціни стабільні і є на сайті та на рецепції, ціна варіює лише від кількості та складу медикаментів, але це дуже індивідуально та в значній мірі залежить від віку та оваріального резерву пацієнтки. Дійсно шкода, що Ви ще не завагітніли, переконані, що лікар, який чи яка Вас лікує докладає всіх зусиль, щоб Вам допомогти. Найкраще Вам задати максимум запитань напряму на прийомі, бо лікар володіє інформацією про результати Ваших обстежень і так йому легше дати будь яку відповідь, ніж в онлайн форматі.
Ірина
(3 января 2023)
Доброго дня! Чи можна до вас записатися на перевірку маткових труб без консультації репродуктолога?(узд,всі аналізи,спермограма,фолікулометрія пройдені в іншій клініці)
Так, Ірино, можна. Запис на процедуру - за телефонами, вказаними на сайті.
Тетяна
(18 декабря 2022)
Доброго вечора. Потрібно зробити хірургічну гістероскопію. На який день циклу її найкраще проводити? І яка необхідна підготовка перед процедурою?
Гістеро Проводиться з 6го по 10й день МЦ Перед процедурою мають бути здані аналізи на флору, АК, загальноклінічні аналізи (ЗАК, ЗАС, група крові, резус, глюкоза, коагулограма, гепатити В, С, сифіліс, ВІЛ/СНІД, флюрографія, ЕКГ) В день процедури не їсти, не пити. Напередодні легка вечеря. Мікроклізна ввечері перед операцією та зранку в день операції.
Наталія
(7 ноября 2022)
Доброго дня! стерилізацію (перевязування труб) робите? і скільки це коштує?
Наталіє, так, у центрі проводять таке втручання, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено*, окрім анестезії) коштує 17000 грн.
Іванна
(26 августа 2022)
Доброго дня. У ваc можна зробити медикаментозне переривання вагітноcті?
Ні, Іванно. У центрі не роблять абортів.
Олександра
(23 августа 2022)
Добрий день, у мене затримка 10 днів, статевих актів не було 5 місяців.
Олександро, для діагностики проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу.
Вікторія
(5 августа 2022)
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можливо завагітніти при токсиплазмозу?
Так, Вікторіє, можливо.
Наталія
(2 августа 2022)
Добрий день. Чи може чоловік здати спермограму, якщо утримання більше тижня?
Так, Наталіє, може.
Тетяна
(1 августа 2022)
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна робити спермограму, якщо чоловік за 2 дні до того пив спиртне, не значи що не можна?
Тетяно, для того щоб результати спермограми були інформативно достовірними чоловік має підготуватися відповідним чином: не жити статевим життям, не відвідувати сауну не приймати медикаментів та алкоголю 5 днів до здачі аналізу.

Мы всегда

рады Вам помочь!