Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Люба
(1 апреля 2020)
Що може означати коли тест показує що вагітна а на УЗД не видно вагітність. ( в тому числі позаматкову також) і є коричневі виділення!?
Любове, онлайн ми не можемо діагностувати. Вам слід проконсультуватися індивідуально з гінекологом. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Юлія
(13 марта 2020)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливі болі на ранніх термінах вагітності в області яйників ( спершу відчувалась важкість в області матки, а останні дні яйники)? Тест позитивний. Коли і як можна визначити чи немає позаматкової вагітності?
Юліє, болі можуть свідчити про загрозу переривання вагітності. Зверніться на очну консультацію до гінеколога для діагностики стану. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Аліна
(9 марта 2020)
Місячні почалися через 10 днів, про що це може свідчити?
Можливо, має місце гормональний збій. Для вияснення причини проблеми, Ви можете звернутися на очну коснультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Сергей
(7 марта 2020)
Скажіть будь ласка, якщо дружина зробила ренгент грудної клітки, не знаючи що вона вагітна на 2 тижні це вплине на розвиток здорової дитини. Можна зробити у вас УЗД
Cергію, не турбуйтеся, швидше всього, що не вплине. Так, у нас можна зробити УЗД.
Аліна
(6 марта 2020)
Як зареєструватися на акцію та що в інтернеті вискакує -50% на узд?
Запис на обстеження та консультації спеціалістів центру здійснюється за номерами, вказаними на сайті.
Катя
(5 марта 2020)
Добрий день, скажіть будь ласка, я не знала що вагітна і на маленькому сроці робила ренген грудної клітки,приймала антибіотики,зараз дізналася що вагітна 8 тижнів узі показало що все добре, але врач налякала що все може бути ,скажіть що робити, у вас роблять на різні вади плода.
Катерино, не переживайте, якщо УЗД показало, що все добре. Ви можете тримати ситуацію під контролем, роблячи планові УЗД за скеруванням гінеколога.
Аліна
(3 марта 2020)
Яка ціна узд 30 т вагітності?
Вартість становить 420 грн.
Катерина
(2 марта 2020)
Доброго дня скажіть будь ласка якщо позаматкова вагітність чи буде температура тіла 37. чи буде звичайна 36.6 і які самі розпізнавальні симптоми і чи показує тест при позаматвовій позитивний чи негативний результат
Катерино, температура може бути підвищеною та позитивний тест на вагітність. Проте, не слід самостійно ставити собі діагноз, а при сумнівах - зверніться на очну консультацію до гінеколога, пройдіть УЗД.
Тетяна
(29 февраля 2020)
Добрий день, будь ласка, дайте консультацію, 20.02мали б бути місячні, не булр, але 22 після обіду і 23 трошки були коричневі мажучі виділення...тягнув живіт. Зробила тест 26 негативний...
Тетяно, якщо тест негативний, то Ви - не вагітні. Якщо у Вас є сумніви на цей рахунок, і щоб бути впевненою остаточно у діагностиці, можете зробити ще один тест.

Мы всегда

рады Вам помочь!