Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Тетяна
(18 февраля 2020)
Доброго дня,що входить до комплексного огляду гінеколога і яка вартість?
Комплекс «Здоров҆я жінки» (консультація акушер-гінеколога, гінекологічний набір, мазки (ЦВУ, цитологія), УЗД органів малого тазу) коштує 600 грн.
Євгенія
(17 февраля 2020)
Тест на вагітність показав дві смужки, але не надто яскраві, на 1 день затримки. Коли необхідно йти на прийом і що варто робити в першу чергу, перша вагітність?)
Євгеніє, щоб бути впевненою у діагностиці зробіть ще один тест. До лікаря можете прийти на 12 тижні вагітності, (якщо нічого не турбуватиме).
Олег
(14 февраля 2020)
Після уретротомії лікар порадив не сідати на велосипед взагалі,а мені це як серпом по .....,хотів почути думку вашого спеціаліста.
Олеже, в такому випаду, Вам слід звернутися на очну консультацію до уролога, оскільки онлайн ми не можемо надавати рекомендацій. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Юрій
(11 февраля 2020)
Доброго дня . З якої причини дружина не може завагітніти. Яка може бути причина? Із здоров'ям якби все добре. І вмене і в неї. Але за півтора року непооучається завагітніти
Юріє, пара вважається безплідною, якщо не вдалося завагітніти протягом року відкритого статевого життя. Ви з дружиною можете звернутися на консультацію до нашого репродуколога, пройти відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не мастурбувати, не вживати медикаментів та алкоголь, не відвідувати сауну за 5 днів до здачі аналізу. Дружині варто спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони репродукції.
Ольга
(11 февраля 2020)
Доброго вечора) Під час статевого акту сталася невелика кровотеча ( думала критичні дні, тому що вже був термін їх настання), та критичні не продовжилися після акту, навіть протягом наступного дня. Також протягом цього дня зробила тест на вагітність - результат позитивний. Ближче до вечору почали з'являтися невеликі виділення крові та легкий біль живота. Підкажіть, будь ласка, що це може бути?
Ольго, якщо тест на вагітність позитивний, але є кров'яні виділення із піхви, це може свідчити про загрозу преривання вагітності. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Іванна
(10 февраля 2020)
Скільки коштує перше УЗД,при вагітності?чи можна у вас зробити аналіз на патологію дитини в утробі?Скільки це коштує?
Іванно, УЗД вагітності до 10 тижнів коштує 270 грн.
Андрій
(10 февраля 2020)
Чи можна заразитися венерологічними інфекціями. Якщо дівчина зробила мені мінет без презерватива. Через 30 хв після цього я промив статевий член і лобкову область мірамістином. І чи може мірамістин викликати на протязі декількох днів неприємні відчуття в зоні статевого члена?
Андрію, неприємне відчуття після використання препарату може мати місце на протязі 30 хвилин, а не кількох днів. Так, Ви могли заразитися венеричним захворюванням за описаних умов. Зверніться до уролога для діагностики. Запис на прийом до наших фахівців - за телефонами, вказаними на сайті.
Галина
(2 февраля 2020)
Здравствуйте. Можно узнать, во сколько мне обойдется ЕКО в Вашем центре со стимуляцией и отдельно ЕКО с донорской яйцеклеткой, т.к. у меня низкий АМГ (0,38)? На какую сумму нам расчитьівать?
Галино, орієнтовна сумма становитиме від 80000 грн.
Діана
(1 февраля 2020)
Скільки коштує у вас консультація, огляд і за потребою аналізи ?
Комплекс «Здоров҆я жінки» (консультація акушер-гінеколога, гінекологічний набір, мазки (ЦВУ, цитологія), УЗД органів малого тазу) коштує 600 грн.

Мы всегда

рады Вам помочь!