Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Оксана
(6 июля 2020)
Доброго дня! Які вимоги до донора яйцеклітин? І як ним стати?
Оксано, донор має бути здоровою психічно та фізично, до 35 років, мати власну здорову дитину. З приводу деталей програми донації звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.
Ірига
(30 июня 2020)
Здравствуйте. Мне 28 лет. Дважды проходила ЭКО со стимуляцией и дважды в естественном цикле. Преимущественно фоликулы пусты, либо клетки дегенеративные. Удалось после второго цикла со стимуляцией получить эмбрион, но замершая беременность на 8 неделе. АМГ - 2,65, кариотипы, ФСГ, пролактин - все в норме. Подскажите, пожалуйста, есть ли смысл пробовать новые протоколы, или лучше ориентироваться на донора? Заранее спасибо.
Пробувати протоколи можна, але шанси на успішну вагітність дуже низькі, з донорськими яйцеклітинами зачно легше досягнути бажаної вагітності.
Олександр
(25 июня 2020)
Вартість консультації уролога?
Консультація лікаря уролога-андролога первинна коштує 270 грн.
Катя
(23 июня 2020)
Можна у вас перевірити прохідність маткових труб? Яка ціна і підготовка до цього? На який день циклу варто робити перевірку?
Так, Катерино, можна. Вартість маніпуляції - 800 грн. Виконується вона на 6-10 день місячного циклу.
Олександра
(15 июня 2020)
Доброго дня, моїй мамі 58років, 15років назад їй видалили матку, бо була початкова стадія раку, замісну терапію не призначали. Зараз загострилися проблеми зі здоров'ям: високий тиск, зайва вага, болі в суглобах, часте безсоння, швидка втомлюваність, біль в кінцівках, особливо в ногах. З чого варто почати вирішувати ці проблеми? Які аналізи потрібно здати, до якого лікаря звернутися? Дякую.
Олександро, для початку Вашій мамі слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. З огляду на анамнез, він призначить відповідні діагностичні тести, а при необхідності скерує до вузькопрофільних спеціалістів. У штата центру немає сімейного лікаря.
Олена
(12 июня 2020)
Ціна еко?Чи можу я до Вас звернутись.якщо мені повних 37 років .Хочу еко.
Так, звичайно, Олено, можете. Запис на прийом до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті. Сплануйте свій візит на 21 день місячного циклу, щоб відразу була змога здати аналізи на гормони. Приходьте натще. Орієновна вартість ШЗ - 50000 грн.
Іванна
(11 июня 2020)
Доброго дня, у вас в центрі можна ставити на вагітним на облік?
Ні, Іванно, у центрі вагітних на облік не ставлять. Проте Ви можете консультуватися із нашими спеціалістами з будь-яких питань, які турбують.
Іннп
(11 июня 2020)
Доброго дня хотіла б взнати чи роблять у вашій клініці аналіз спермограма у зв'язку з карантином.?
Інно, так. Центр працює.
Оля
(11 июня 2020)
Доброго дня, скажіть будь ласка, центр працює чи зачинений на карантин?
Ольго, центр працює.

Мы всегда

рады Вам помочь!