Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Віктор
(3 марта 2023)
У Вас виконується медикаментозне переривання вагітності?
Ні, Вікторе, не виконується.
Ірина
(23 февраля 2023)
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна звернутись до Ваших гінекологів з наступною проблемою: в урогенітальному бакпосіві виявлена одна бактерія - klebsiella pneumoniae 10*6. Скаржусь на печіння в піхві, уретрі, промежині. За 9 міс лікування в різних лікарів різними свічками/спреями/пробіотиками полегшення не наступає, стає все гірше і гірше. Різні аналізи сечі, крові, мазки, УЗД - ніяких патологій не знаходять. А печіння вже зводить з розуму. Допоможіть, будь ласка.
Ірино, так, Ви можете звернутися до гінекологів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Лілія
(22 февраля 2023)
Доброго дня, на якому тижні можна дізнатися стать дитини? Коли прийти на УЗД
Стать дитини можна визначити на 19-21 тижні вагітності.
Юля
(18 февраля 2023)
Доброго дня Чи можна у вас здати аналіз спермограми і коли буде готовий результат ?
Юля, аналіз буде готовий на протязі доби.
Ірина
(14 февраля 2023)
Добрий день! Чи можна у Вашу клініку звернутися з таким питанням, нетримання сечі. Чи Ви лікуєте цю проблему?
На жаль, у нас такі операції не проводяться, але можемо порадити, МЦ Боголюби, що знаходиться поряд з Луцьком, там є лікар, Петровський Вадим Валентинович, він робить операції, що усувають цю проблему.
Наталія
(8 января 2023)
Доброго дня. Чи маєте статистику по ЕКЗ для першого разу? Яка градація вартості ЕКЗ з усім (всі уколи, УЗД, перенос і тд)? Лікуюся у вас три роки, результату нема. Дякую.
З першої спроби у нас в минулому році завагітніло 65,7% пацієнток. Такого поняття, як градація вартості у нас нема, всі ціни стабільні і є на сайті та на рецепції, ціна варіює лише від кількості та складу медикаментів, але це дуже індивідуально та в значній мірі залежить від віку та оваріального резерву пацієнтки. Дійсно шкода, що Ви ще не завагітніли, переконані, що лікар, який чи яка Вас лікує докладає всіх зусиль, щоб Вам допомогти. Найкраще Вам задати максимум запитань напряму на прийомі, бо лікар володіє інформацією про результати Ваших обстежень і так йому легше дати будь яку відповідь, ніж в онлайн форматі.
Ірина
(3 января 2023)
Доброго дня! Чи можна до вас записатися на перевірку маткових труб без консультації репродуктолога?(узд,всі аналізи,спермограма,фолікулометрія пройдені в іншій клініці)
Так, Ірино, можна. Запис на процедуру - за телефонами, вказаними на сайті.
Тетяна
(18 декабря 2022)
Доброго вечора. Потрібно зробити хірургічну гістероскопію. На який день циклу її найкраще проводити? І яка необхідна підготовка перед процедурою?
Гістеро Проводиться з 6го по 10й день МЦ Перед процедурою мають бути здані аналізи на флору, АК, загальноклінічні аналізи (ЗАК, ЗАС, група крові, резус, глюкоза, коагулограма, гепатити В, С, сифіліс, ВІЛ/СНІД, флюрографія, ЕКГ) В день процедури не їсти, не пити. Напередодні легка вечеря. Мікроклізна ввечері перед операцією та зранку в день операції.
Наталія
(7 ноября 2022)
Доброго дня! стерилізацію (перевязування труб) робите? і скільки це коштує?
Наталіє, так, у центрі проводять таке втручання, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено*, окрім анестезії) коштує 17000 грн.

Мы всегда

рады Вам помочь!