Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Олександра
(23 августа 2022)
Добрий день, у мене затримка 10 днів, статевих актів не було 5 місяців.
Олександро, для діагностики проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу.
Вікторія
(5 августа 2022)
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можливо завагітніти при токсиплазмозу?
Так, Вікторіє, можливо.
Наталія
(2 августа 2022)
Добрий день. Чи може чоловік здати спермограму, якщо утримання більше тижня?
Так, Наталіє, може.
Тетяна
(1 августа 2022)
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна робити спермограму, якщо чоловік за 2 дні до того пив спиртне, не значи що не можна?
Тетяно, для того щоб результати спермограми були інформативно достовірними чоловік має підготуватися відповідним чином: не жити статевим життям, не відвідувати сауну не приймати медикаментів та алкоголю 5 днів до здачі аналізу.
Stanislav
(26 июля 2022)
Доброго дня , хотівби запитати про що може свідчити болі у вісках , кожного дня з ранку до вечора , тисне у вісках і мязах обличчя , чи може бути повязане з перфорацією барабаної перетинки ?
На жаль у нас нема у штаті ні невропатолога, ні ЛОРа, тому не маємо можливості кваліфіковано відповісти на Ваше запитання.
Юлія Олександрівна
(20 июля 2022)
Доброго дня. Допоможіть будьласка я у відчаї. У чоловіка - Азоспермія. В спермограмі 0 сперматозоїдів. Клітин сперматогенезу теж немає. Йому 33 роки. Уролог при огляді яєчок сказав що там ще щось є до все буде добре. Назначив аналізи на гормони. ЛГ-13,4 ФСГ-20,1 Тестостерон-10,4 Прогестерон -0,296. У чоловіка ще немає дітей. Впав у депресію, боляче дивитись. Скажіть будь ласка чи є шанс на свою дитину? Чи можливо за допомогою пункції знайти сперматозоїдів для еко іксі ? Дуже чекаю на відповідь
Залежно, чи це обтураційна форма, чи ні, якщо не обтураційна, то можна спробувати дістати сперматозоїди шляхом пункції яєчка і зробити іксі ЕКЗ.
Вадентина
(15 июля 2022)
Доброго дня! Хотіла запитати чи робляьб у вашій клініці Пластику вуздечка для чоловіків???
Так, проводимо такі операції.
Олександр
(14 июля 2022)
Робите ви френулотомію?
Так, робимо.
оксана
(6 июля 2022)
після заняття сексом небагато сперми ненароком попало на клітор, чи можливо завагітніти
Так, Оксано, завагітніти можливо.

Мы всегда

рады Вам помочь!