Отзывы о центре репродукции Благодар
Оставьте Ваш отзыв
Отзывы
Количество отзывов: 226
Рейтинг отзывов:
4.62
Inna
(14 августа 2018)
Дякую Царук Ірині Андріівні за те , що все ж відповіла мені !!!!
Плюсы:
-
Минусы:
-
Inna
(11 августа 2018)
Звернулась до лікаря Царук Ірини Андріівни. Прийшла на консультацію, яка пройшла 1хв. Вкінці заплатила за консультацію 100 гривень. Лікар відправив зробити аналізи в центр Діла. Ірина Андрієвна попросила зв‘язатися з нею за телефоном, який вона підчеркнула на візитній карточці. Коли я отримала результати я надіслала іх лікару , і попросила допомогти розібратись і назначити мені можливе лікування ( звернутися в клініку не можу на данний момент, так як проживаю за кордоном) Ірина Андрієвна проігнорувала міі повідомлення та телефоний дзвінок! Можливо звернусь у вашу клініку , но не маю бажання іти на прийом до Ірини Андріівни. Попереджу своіх подруг уникати цього лікаря Дякую Інна
Плюсы:
-
Минусы:
-
Лілія
(30 июня 2018)
Проходжу курс лікування у Благодарі.Після першого прийому у лікаря,Олександра Романовича залишились найтепліші враження.Привітний,розумний,досвідчений спеціаліст у своїй справі.Лікар з великої букви. Божого Благословіння Вам!
Плюсы:
Весь колектив привітний!Спасибі що ви є!!!
Минусы:
Жодного.
Лілія
(30 июня 2018)
На даний час проходжу курс лікування у клініці Благодар.До цього часу була у лікарів від яких не було результату. Можу сказати ,що після першого прийому в лікаря Олександра Романовича остались найкращі враження.Лікар впевнений,розумний,привітний,і взагалі Лікар з великої букви.Якщо потрібно комусь до гінеколога то тільки до Колтонюк О.Р.
Плюсы:
Весь персонал прекрасний.Хочеться вас всіх обняти ,за те що ви такі є!!!!
Минусы:
Не може бути жодного .
Наталя
(13 мая 2018)
Дуже задоволена,що звернулася сюди! Оскільки їхала з іншої області і невстигала на призначену годину,лікар зголосилася зачекати мене! Войтюк М.В.професіонал соєї справи,одразу призначає лиш потрібні аналізи!Хороше ставлення медперсоналу до всіх!)За людяність і професіоналізм велика подяка!Тепер тільки сюди буду звертатися!
Плюсы:
Порядочність і професіоналізм!
Минусы:
-
Зоряна
(5 мая 2018)
Залишилася дуже задоволенна.Дякую!
Плюсы:
У вас працюють найкраші.
Минусы:
Немає
Катерина
(28 января 2018)
Дякую Вам за чудо!!!!!!
Плюсы:
Задоволена результатом!!!
Минусы:
-
Інна
(22 ноября 2017)
Дуже вдячна і задоволена відношенням всього персоналу! Молодці! Чудові лікарі і медсестри. Дуже людяне відношення. Все на найвищому рівні.
Плюсы:
Лікарі, медичний персонал, ставлення до людей
Минусы:
не має зовсім
Наталія
(25 сентября 2017)
Доброго дня. Була пацієнтом цієї клініки і лишилась дуже задоволена. Опісля зверталась в інші заклади - лишилась розчарована. На сьогодні твердо знаю - при потребі лише сюди. Лікарі Царук І.А., Колтонюк О.Р., Войтюк - професіонали своєї справи. Великі молодці. Медперсонал - умнічкі. Дуже Вам дякую.
Плюсы:
Професійність.
Минусы:
Не знайшла.

Мы всегда

рады Вам помочь!