Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Яна
(20 марта 2014)
скажіть, будь ласка, чи є у вас база донорів для донації ооцитів, і взагалі чи практикуєте наданя таких послуг? дякую
Так, є. Практикуємо.
Tetyana
(18 марта 2014)
Доброго дня! Діагноз чоловіка олігозооспермія ІІІ ст. Які шанси лікування, чи можливе штучне запліднення?
Шанси невисокі. Вам краще спробувати ШЗ.
Світлана
(14 марта 2014)
Доброго дня! Не можу завагітніти напротязі 4р.в мене виявлена геморагічна кіста та кіста жовтого тіла яєчника - можливе лікування чи оперативне втручання. До вас можна звернутись?
У Вашому випадку є підозра на ендометріоз. Зверніться до нас на дообстеження, після цього ми зможемо Вам дати конкретнішу відповідь щодо оперативного втручання.
Таня
(4 марта 2014)
Доброго дня!По резулятатам аналізів низький рівень жіночих гормонів(відсутність овуляції),прописали дуфастон і тазалок. Чи можливе інше лікування у Вашому центрі?
Можливе альтернативне лікування, але для цього Вам спочатку треба звернутися на очну консультацію у наш центр.
Ірина
(18 февраля 2014)
Доброго дня! скільки коштує УЗД вагітних
УЗД вагітності до 11 тижнів включно - 90 грн. УЗД вагітності 11-14 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 110 грн. УЗД вагітності після 14-28 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 130 грн. УЗД вагітності після 28 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 160 грн.
Альона
(17 февраля 2014)
Доброго дня! Скажіть будь ласка, які аналізи потрібно здати перед інсемінацією (труби прохідні)? чи входить в ціну узі та спермограма? дякую
Перелік аналізів залежить від історії вашого захворювання. УЗД + спермограма обов'язкові і у ціну не входять.
Тетяна
(15 февраля 2014)
Чи приймають у вас фахівці з Луцького центру, а саме Петровський В.В. і в які дні?
Так, Петровський В.В. у нас приймає згідно запису. Дні прийому уточняйте в реєстратурі.
Аня
(21 января 2014)
Доброго дня. Хотіла би підійти у ваш центр на консультацію репродуктолога, але спочатку підкажіть відповіді на наступні запитання: 1. Хто з лікарів-репродуктологів приймає у вашому центрі? 2. Лабораторні дослідження (аналізи, обстеження) виконуються у вас на місці чи надаються направлення в інші лікарні та лабораторії? 3. Чи можна зробити у вас процедуру визначення прохідності маткових труб і скільки це коштуватиме? 4. Чи є у вашої клініки позитивний досвід інсемінації та ЕКО (чи вже хтось вагітнів після таких процедур у вашому центрі)? 5. Як завчасно потрібно записуватися на прийом до лікаря? Завчасно вдячна за допомогу та відповіді на запитання.
1. У закладі приймають практикуючі лікарі із досвідом роботи у сфері гінекології, репродуктології та УЗ діагностики - Колтонюк О.Р., Царук І.А. 2. Всі лабораторні та додаткові методи обстеження проводяться на місці! 3. На жаль метросальпінгографія у нас не проводиться. 4. У нашому закладі проведене екстракорпоральне запліднення у декількох пар чекаємо на позитивний результат! 5. Консультація репродуктолога у нашому Центрі безкоштовна. Записатися на прийом до лікаря можна по телефону 683415, 0668986767, в будь- який зручний для Вас час!
таня
(14 января 2014)
Скільки у вас коштує консультація у гінеколога та спермограма
Консультація - 100 грн., спермограма - 200 грн.

Мы всегда

рады Вам помочь!