Отзывы

Online Консультация

Напишите Ваш вопрос:
Вопросы и ответы:
Світлана
(28 марта 2014)
Скажіть будь ласка яка норма ендометрію має бути на 11 мц?
Товщина ендометрія на 11 день МЦ має становити 6,5 - 9,1 мм,проте не менш важливими є і інші його характеристики (структура, васкуляризація і т.д.).
Алла
(28 марта 2014)
Доброго дня. Я хотіла здати аналізи на гормони, чи потрібні якісь приготування і в які дні( до місячних чи після) краще звернутися. І яка ціна? Дякую
Аналіз крові на гормони проводиться зазвичай зранку (до 11 години) натще.Для кожного гормону визначені певні терміни здачі - так для гормонів репродукції це 2-3 та 21 день м/ц.У Вашому випадку необхідно звернутись за консультацією до лікаря-репродуктолога (в нашій клініці вона безкоштовновна).
yulia
(28 марта 2014)
Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка, 19 лютого були останні місячні, цикл 25 днів. Сьогодні здала кров на ХГЛ - 709.00 МО/мл. (є незначні слизисті виділення темнуватого кольору, це виявила лише сьогодні). Порадьте, будь-ласочка щось бо до лікаря лише в понеділок. Дякую...
Виділення свідчать про загрозу викидня. Вам треба зробити УЗД.
Яна
(20 марта 2014)
скажіть, будь ласка, чи є у вас база донорів для донації ооцитів, і взагалі чи практикуєте наданя таких послуг? дякую
Так, є. Практикуємо.
Tetyana
(18 марта 2014)
Доброго дня! Діагноз чоловіка олігозооспермія ІІІ ст. Які шанси лікування, чи можливе штучне запліднення?
Шанси невисокі. Вам краще спробувати ШЗ.
Світлана
(14 марта 2014)
Доброго дня! Не можу завагітніти напротязі 4р.в мене виявлена геморагічна кіста та кіста жовтого тіла яєчника - можливе лікування чи оперативне втручання. До вас можна звернутись?
У Вашому випадку є підозра на ендометріоз. Зверніться до нас на дообстеження, після цього ми зможемо Вам дати конкретнішу відповідь щодо оперативного втручання.
Таня
(4 марта 2014)
Доброго дня!По резулятатам аналізів низький рівень жіночих гормонів(відсутність овуляції),прописали дуфастон і тазалок. Чи можливе інше лікування у Вашому центрі?
Можливе альтернативне лікування, але для цього Вам спочатку треба звернутися на очну консультацію у наш центр.
Ірина
(18 февраля 2014)
Доброго дня! скільки коштує УЗД вагітних
УЗД вагітності до 11 тижнів включно - 90 грн. УЗД вагітності 11-14 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 110 грн. УЗД вагітності після 14-28 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 130 грн. УЗД вагітності після 28 тижні включно з кольоровим допплерівським картуванням - 160 грн.
Альона
(17 февраля 2014)
Доброго дня! Скажіть будь ласка, які аналізи потрібно здати перед інсемінацією (труби прохідні)? чи входить в ціну узі та спермограма? дякую
Перелік аналізів залежить від історії вашого захворювання. УЗД + спермограма обов'язкові і у ціну не входять.

Мы всегда

рады Вам помочь!